Spread the love

Na Autodromu Most proběhne 29. března další ročník setkání majitelů a fanoušků vozů BMW M – BMW ///M Day 2024. Osmý ročník opět pořádá Czech M Club za podpory BMW Group ČR. V letošním roce se očekává rekordní účast, přesahující 200 vozů BMW M.

Kromě samotného setkání v paddocku Autodromu Most budou mít registrovaní zájemci za poplatek 6000 Kč možnost jízd na okruhu. K dispozici budou profesionální BMW instruktoři. Pod taktovkou Šenkýř Motorsport v kooperaci se závodním oddělením BMW Motorsport bude připravena prezentace a taxi jízdy v závodních vozech BMW M4 GT3 a GT4.

K vidění současně budou nejžhavější novinky z dílny BMW M v podobě například modelů BMW M3 Competition Touring, BMW i7 M70, BMW M4 Competition, BMW X2 M35i či BMW XM. Vystaveny budou také všechny tři M motocykly BMW Motorrad: BMW M 1000 XR, BMW M 1000 RR a BMW M 1000 R.

BMW ///M Day 2024 začíná v 9 hodin, kdy se začnou sjíždět účastníci, a současně začnou dopolední jízdy na závodní trati. Ve 13 hodin proběhne tradiční spanilá jízda na okruhu. Poté bude okruh až do 18 hodin opět otevřen pro volné jízdy.

Registrace jízd a více informací na: czechmclub.cz 

Related Post