Spread the love

Pražské výstaviště v Holešovicích bude o víkendu 27. a 28. dubna hostit festival cyklistiky. Na návštěvníky čekají expozice novinek ze světa jízdních kol, ale i ukázky adrenalinových sportů. Tuzemské zastoupení Škody Auto se v roli hlavního partnera prezentuje vlastní expozicí se programem.

Libor Šedivák, vedoucí marketingu českého zastoupení Škoda Auto, říká: „Prague Bike Fest je pro nás příležitostí pro zahájení letošní sezóny a k tomuto svátku cyklistiky budeme chtít přispět jedinečnými zážitky. Jako značka, která je dlouhodobě hrdým partnerem všec cyklistů, se na setkání s početnou cyklistickou rodinou srdečně těšíme. Jsem přesvědčen, že naše expozice osloví všechny návštěvníky.“

Škoda Auto přiveze unikátní trenažér a představí modely Kodiaq a Superb

Na druhém ročníku Prague Bike Festu se v roli hlavního partnera prezentuje tradiční podporovatel profesionální i amatérské cyklistiky – automobilka Škoda Auto. V její expozici si mohou návštěvníci vyzkoušet cyklistické simulátory Rouvy a zažít na vlastní kůži sprint na kole na 900 m. Dalším lákadlem bude nový mobilní trenažér. Tento simulátor upozorňuje na rizika v provozu zobrazením dopravních situací ve virtuální realitě s pomocí pohyblivého trenažéru vozidla. Návštěvníkům tak umožní ocitnout se v prostředí, které se co nejvíce blíží skutečným nebezpečným momentům, a ověřit si svoji správnou reakci.

Zájemci se budou moci naživo seznámit i s nejnovějšími modely Škoda – modely Superb a SUV Kodiaq nové generace. Nejmenší účastníci se mohou těšit na oblíbené dětské dopravní hřiště s dětskými koly a odrážedly.

Expozice značky Škoda na venkovní ploše před Křižíkovým pavilonem uvítá všechny návštěvníky v sobotu 27. 4. od 10 do 19 hodin a v neděli 28. 4. od 10 do 18 hodin.

Víkend plný aktivní zábavy, zážitků i užitečných informací

Prague Bike Fest je v Česku ojedinělá akce, a to svým zaměřením i pestrým programem. Festival láká jak příznivce cyklistiky, tak zájemce o adrenalinovou podívanou. Během víkendu se střídají prezentace a zážitky pro rodiny s dětmi, nadšené vyznavače různých cyklistických disciplín i hobby jezdce. Přehlídka je určena zejména pro aktivní fanoušky jízdy na kole, bohatý scénář však osloví i další návštěvníky.

Hlavní programovou část naplní cyklistické zážitky, testování nových kol, servis pro kola návštěvníků, vyjížďky a soutěže v areálu výstaviště i na přilehlých cyklotrasách. Součástí festivalu bude expozice řady novinek pro klasické cyklisty i vyznavače elektrokol. Chybět nebude relaxační zóna či dětské centrum.

Related Post