Spread the love

Škoda Auto obměňuje svůj manažerský tým. Na místo vedoucí rozvoje strategie a obchodní sítě nastupuje nová manažerka s rozsáhlými zkušenostmi v automobilovém oboru. Nahrazuje Miroslava Holana, jenž tuto funkci zastával od roku 2020.

Nicola Koldová působila v řadě manažerských pozic. Svou profesní kariéru zahájila ve společnosti CAC Leasing jako key account manažerka, později prošla několika vedoucími funkcemi ve společnosti UniCredit Leasing CZ. Od roku 2022 zastávala post senior project manažerky ve společnosti Raiffeisen – Leasing. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Na pozici vedoucí rozvoje strategie a obchodní sítě Škoda Auto na českém trhu nastoupila Koldová už na začátku května.

Jiří Maláček, vedoucí Škoda Auto na českém trhu, říká: „Chci přivítat Nicolu Koldovou a věřím, že v našem týmu bude profesně úspěšná a osobně spokojená. Jsem rád, že můžeme využít cenných zkušeností, které na svých dřívějších působištích získala a kde prokázala vysoké profesní kvality. V nové funkci jí přeji hodně elánu a těším se na spolupráci.“

„Jedním z hlavních témat, která před autorizovanou obchodní sítí dnes stojí, je proměna autosalonů a servisů v souvislosti s elektromobilitou. Cílem je, aby se staly energeticky soběstačnými, vyprodukovaly si obnovitelnou energii pro servis i obsluhu elektromobilů a snížily tak náklady. Těším se na novou profesní výzvu a jsem ráda, že se při tom mohu opřít o motivovaný tým profesionálů,“ říká Nicola Koldová.

Zdroj: Škoda Auto

Related Post