Spread the love

PR manažer Škody Auto Pavel Jína má před sebou už jen několik posledních pracovních dní a pak přejde na novou pozici. Kdo ho nahradí na jeho židli v automobilce?

„Po dlouhých sedmi letech nastal čas, aby se kroky moje a mladoboleslavské automobilky rozešly. Loučíme se v dobrém a já osobně budu profesně i lidsky těžit ze zkušeností nabraných při práci pro největší českou firmu až do konce života. Mou pozici přebírá kolegyně Ivana Povolná,“ uvedl Jína ve svém rozlučkovém poděkování novinářům.

Kam dál profesně zamíří?

„Nové angažmá bych rád na Automakers zveřejnil za několik dní,“ napsal nám Pavel.

Pavel Jína vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově v Praze, působí ve Škoda Auto od roku 2017. V mladoboleslavské automobilce začínal v oddělení Komunikace produktu, kde zodpovídal jako tiskový mluvčí za celosvětovou komunikaci vybraných modelů.

Od listopadu 2019 působil jako mluvčí českého zastoupení. Za rok 2022 získal ocenění Nejlepší mluvčí soukromého sektoru. Naposledy měl na starosti celosvětovou komunikaci prodejních a finančních výsledků, aktivit na mezinárodních trzích včetně Indie či asijských trhů a také globálních sponzoringových aktivit. Byl komunikačně zodpovědný i za téma gigafactory.

Zdroj: Pavel Jína, archiv

Related Post