Jaroslav Bohata
Spread the love

Do pozice obchodního ředitele společnosti Business Lease, specializované na operativní leasing a správu firemních vozových parků, nastoupil Jaroslav Bohata. Ten v obchodním oddělení firmy, která se nyní stará o flotilu 11 800 aut, působí na různých pozicích již 18 let.

Naposledy vedl tým account managementu pečující o stávající klienty. V nové roli bude mít vedle toho mimo jiné na starosti také akvizice.

Jak uvedla ředitelka společnosti Hana Výmolová, mezi úkoly Jaroslava Bohaty v nové roli bude vedle dosažení obchodních výsledků dle aktuálního plánu patřit mimo jiné zvýšení podílu obnovy vozových parků, udržení vysoké spokojenosti klientů nebo úprava některých obchodních procesů týkajících se akvizice.

„Jaroslav Bohata je dostatečně zkušený, má správné osobní nastavení a je to srdcař, který tuto roli zvládne,“ dodala Hana Výmolová.

„V operativním leasingu se úspěch vedle obratu poměřuje také velikostí spravované flotily aut, takže i tímto směrem chci napřít své úsilí. Mou prioritou je, abychom fungovali jako partner klienta ve smyslu odbornosti, pomoci a konzultantství. Auta nabízejí různí poskytovatelé operativního leasingu stejná, co se ale liší, je právě kvalita služeb, přidaná hodnota a péče o klienty,“ řekl Jaroslav Bohata.

Pod nového ředitele spadá 25 členů obchodního týmu. Podle vlastních slov jej baví práce s lidmi a rád se s nimi raduje z jejich úspěchů. Nemá rád diktátorský styl, lidem dává důvěru, ale požaduje výsledky. V týmu se chce obklopovat lidmi, kteří budou nadále budovat dlouhodobé vztahy s klienty – s některými již nyní Business Lease spolupracuje i 20 let.

Zkušenosti z USA

Před příchodem do Business Lease žil Jaroslav Bohata osm let v USA, konkrétně v Kalifornii. Posledních pět let tam pracoval pro pojišťovnu.

Novému obchodnímu řediteli je 50 let. Má dvě děti ve věku 22 a 24 let, které studují vysokou školu. Ve volném čase se rád věnuje cyklistice nebo lyžování.

Zdroj: Jan Šimral

Related Post