Spread the love

K2 moto otevře v Liberci nové dealerství BMW Motorrad. Nové prodejní a servisní místo zaujme novou vizuální identitou, v showroomu je připraven průřez celou modelovou řadou motocyklů BMW Motorrad.

Již nyní zde nechybějí největší novinky pro rok 2024, například v podobě modelu BMW R 1300 GS. Na showroom navazuje kavárna, ze které lze průhledem do servisní části sledovat práci mechaniků při servisních prohlídkách nebo opravách motocyklů.

K2 moto chystá na sezónu 2024 kromě tradičních prodejních a servisních služeb pro své zákazníky také několik zajímavých akcí. Jejich konkrétní termíny i podrobnosti jsou k dispozici na webových stránkách a sociálních sítích společnosti.

Největší motohaus v zemi

Společnost K2 moto, která je aktuálně největším prodejcem motocyklů v České republice, letos oslavila 30 let od svého vzniku. Z prvního malého regionálního dealerství v Nové Pace se showroomy společnosti v průběhu let přesunuly do Prahy, do Motocentra Vrbovka. K2 moto zde zastupuje osm značek z Evropy i Japonska. Nové motocentrum v Liberci, které bylo otevřeno v letošním roce, je dalším krokem v expanzi společnosti K2 moto.

Zdroj: BMW Press Centrum

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *