Spread the love

Pekárna Zrno zrnko ke stávajícím šesti pobočkám po celé Praze brzy přidá další – tentokrát na Smíchově. Nově zásobuje dvěma plně elektrickými dodávkami značky Ford.

Pořízení dvou nových elektrických dodávek je výsledkem spolupráce se společností Arval, lídrem v oblasti operativního leasingu vozidel. Spolumajitel řemeslné pekárny Zrno zrnko Ondřej Kuchař upřesňuje:

„Naše motivace je jasná. Při cestách mezi prodejnami nechceme Prahu ještě více zamořovat hlukem a smradem. Myslím, že přesně to vystihují texty na polepech dodávek: ´Jezdíme bez emisí, aby tu vonělo jen naše pečivo. / Jezdíme tak potichu, že je slyšet pečivo křupat.´“

Díky originálním polepům nepřehlédnutelné elektrododávky Zrno zrnko jsou vnitřní výbavou speciálně uzpůsobeny pro bezpečný a šetrný transport pekárenských výrobků. Každý kousek se tak k zákazníkům dostane v perfektní kondici.

„Musím říct, že Zrno zrnko je v tomhle ohledu průkopníkem,“ komentuje pořízení dvou elektrických dodávek Martina Blatnická, obchodní ředitelka v Arval. „V České republice zatím není úplně standardní, aby si menší podniky pro svůj denní provoz pořizovali elektrododávky. Ve velkých městech jako je Praha, Brno či další krajská města se přitom může jednat o skvělou a velmi ekologickou variantu dopravy zboží a produktů,“ dodává.

Related Post