Spread the love

Volkswagen Financial Services (VWFS) nabízí svým zákazníkům pohodlný a efektivní způsob, jak udržet provozované vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nový produkt Servisní prohlídky si mohou sjednat on-line pro nové i ojeté vozy značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy.

Zákazníci podle společnosti získají jistotu vysoké kvality servisu předepsaného výrobcem vozu, za předem sjednanou cenu až na několik let dopředu, bez ohledu na vývoj inflace v oblasti servisních služeb. Dalším bonusem je záruka mobility. Servisní prohlídky si objednaly už stovky zákazníků.

„Výhodným financováním atraktivní nabídka společnosti Volkswagen Financial Services zdaleka nekončí,“ říká Vratislav Strašil, generální ředitel společnosti Volkswagen Financial Services, a dodává:

„Například s naším produktem Servisní prohlídky se snažíme klientům, kteří provozují nový nebo starší vůz, maximálně zjednodušit a zpřístupnit profesionální pravidelnou údržbu v autorizovaných servisech za výhodných a transparentních podmínek. Zákazníci si totiž tuto službu mohou objednat on-line z pohodlí domova. Pravidelný servis je nejen základem spolehlivého provozu, ale také významně přispívá k uchování vysoké zůstatkové hodnoty a dlouhé životnosti vozu.“

Jednatel Volkswagen Financial Services Vratislav Strašil

Oproti podobným nabídkám na trhu je služba výjimečná svojí jednoduchostí a dostupností. Síť autorizovaných servisů koncernu Volkswagen je nejširší na českém trhu. Zákazník díky tomu získá jistotu odborné péče o svůj vůz nejvyšší kvality doslova pár kroků od svého domova – vše za velmi příznivé ceny, nyní s aktuální slevou 25 %. A navíc si může prohlídky objednat pohodlně online. To ocení všichni, kdo občas na servisní prohlídky zapomenou, což může vést až ke ztrátě záruky. Jde hlavně o období po prvních dvou letech provozu vozidla, kdy např. v případě prodloužené 5leté tovární záruky o ní další majitel neví a může pravidelný servis zanedbávat.

Produkt Servisní prohlídky byl částečně zaveden právě proto, aby se tento problém minimalizoval poskytnutím jednoduššího a přístupnějšího způsobu, jak dodržet servisní prohlídky v souladu s doporučeními výrobce. Výborná zpráva pro motoristy je, že produkt Servisní prohlídky si lze zakoupit nejen k novému, ale staršímu vozidlu po záruce.

Zákazník si může u společnosti Volkswagen Financial Services předplatit hned několik servisních prohlídek, nebo každou prohlídku zvlášť. Jednu prohlídku lze přitom vyčerpat v období dvou let.

Pokud si například zákazník předem objedná tři servisní prohlídky bez omezení ujetých kilometrů pro model Škoda Fabia, může se rozhodnout, zda celkovou cenu 12 750 Kč uhradí jednorázově, nebo si ji rozloží do měsíčních splátek bez navýšení, které v tomto případě začínají již od 266 Kč. Volkswagen Financial Services připravuje další inovace této služby, která je již nyní dostupná v aplikaci  mySkoda App a připravuje se její nasazení i v aplikacích dalších značek koncernu VW.

Zdroj: VWFS

Related Post