Spread the love

Toyota dodala 35 vozů Yaris hybrid společnosti ACCOM, která se zabývá výrobou a distribucí mléčných výrobků. Vozy dodané jednorázově Autobondem byly pořízeny na operativní leasing.

„Toyota Yaris patří dlouhodobě mezi zákaznicky nejoblíbenější modely. Kombinuje pokrokovou hybridní technologii s nepřehlédnutelným designem. Je dokonalou volbou do města, ale jako doma se cítí i na dálnici. Pro firemní klientelu je proto skvělou volbou,“ říká generální ředitel Toyota a Lexus ČR Martin Peleška.

„Toyota je dlouhodobě uznávanou renomovanou značkou, a to nejen na českém trhu, poslední dobou obzvlášť v oblasti hybridních vozidel. Pevně věřím, že i naše rozhodnutí se právě proto ubírá správným směrem, a to jak v kvalitě vozidel, tak v otázce ekologie a ekonomické nenáročnosti provozu,“ říká Vladimír Hubáček, manažer dopravy společnosti ACCOM.

ACCOM představuje skupinu firem, které podnikají ve stejné oblasti. Tou je výroba, import, export a distribuce především mléčných výrobků. Jedná se o české firmy bez jakékoliv zahraniční kapitálové účasti.

Výrobními závody jsou Bohušovická mlékárna a Choceňská mlékárna. Distribuční a obchodní činnosti zajišťují na trhu jednotlivých zemí samostatné firmy. Na českém trhu působí ACCOM Czech a ACCOM Gastro. V zahraničí je to firma ACCOM Slovakia.

Zdroj: Toyota

Related Post