Spread the love

Volkswagen se ocitl v boji o elektromobilní dotace až za Teslou a Volvem a tak zaútočil na segment městské elektromobility se zlevněným modelem ID.3. Edici Pure Limited je možné nově objednávat za ceny od 799 900 Kč včetně DPH.

Vyřízení dotace na klíč je zdarma. Součástí atraktivní nabídky je také akční edice People s výrazným cenovým zvýhodněním. Další novinkou v konfigurátoru ID.3 je pětimístná verze Pro S 77 kWh, jejíž cena byla stanovena na 1 139 900 Kč.

Nedávno modernizovaná modelová řada ID.3 obdržela také nový software 4.0. Volkswagen i nadále poskytuje všem zájemcům o elektromobilitu možnost seznámit se s výhodami elektricky vozů rodiny ID. prostřednictvím půjčovny elektromobilů ID. for all.

Šéf VW Jakub Šebesta se stává neúnavným propagátorem elektromobility

Jeden z nejlevnějších hatchbacků na trhu

„Mám velkou radost, že s novým modelem ID.3 Pure můžeme nabízet elektromobilitu ještě širšímu okruhu zákazníků,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává:

„Nové ID.3 Pure Limited je s atraktivní vstupní cenou již od 799 900 Kč jedním z nejdostupnějších kompaktních hatchbacků s elektrickým pohonem na českém trhu, přičemž firmy a podnikatelé mohou při jeho pořízení požádat navíc o dotaci ve výši až 200 000 Kč. ID.3 je ideálním vozem pro městský a příměstský provoz. Díky jeho kompaktní velikosti snadno zaparkujte, při kombinovaném dojezdu 388 -554 km (dle velikosti baterie) a vyřízení standardních denních povinností je pro většinu uživatelů nabíjení nutné jen jednou týdně. Kromě samotného elektromobilu nabízíme zákazníkům také kompletní ekosystém pro elektromobilitu včetně odborného poradenství a sofistikovaných řešení pro efektivní nabíjení ve firemním areálu, domácnosti i na cestách.“

Nový Volkswagen ID.3 Pure je k dispozici ve stupních výbavy Pure Limited, Pure a Pure People. Akční edice People je nabízena s řadou prvků příplatkové výbavy s cenovou výhodou pro zákazníka 144 100 Kč.

Všechny verze modelu ID.3 Pure jsou poháněny elektromotorem o výkonu 125 kW (170 k), jehož napájení zajišťuje sada akumulátorů s kapacitou 52 kWh.

Zdroj: VW

Related Post