Člen představenstva Škody Auto Martin Jahn by mohl opustit česku automobilku a převzít odpovědnost za prodej, marketing a poprodejní služby značky Volkswagen. Časopisu AUTOmakers to naznačil zdroj blízký Škodovce, tématu se věnuje také portál Automotozprávy.
„Přesun Martina Jahna má být součástí širší personální rošády, do které by se zapojili čtyři manažeři působící u značek Volkswagen, Audi, Škoda a Volkswagen Group Africa. Změny však zatím automobilky oficiálně nepotvrdily,“ píše web automotozprávy.cz
Jahn není jen manažerem Škody Auto, ale také prezidentem Sdružení automobilového průmyslu. Ve funkci ho potvrdila nedávná valná hromada sdružení za účasti ministra průmyslu Karla Havlíčka. Dále zastává funkci člena představenstva Svazu průmyslu a dopravy.
Zdroj: AUTOmakers a automotozpravy.cz

- Člen dozorčí rady VW Financial Services Russia (2009-2010)
- Člen dozorčí rady Škoda Auto a.s (2009-2016)
- Viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR (2009-2012, od 2023)
- Prezident Sdružení automobilového průmyslu ČR (2009-2016, od 2021 do současnosti)
- Člen správní rady ČVUT (od 2021 do současnosti)
- Člen představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR (od 2021 do současnosti)


