Spread the love

Brandýský závod Continental Automotive Czech Republic řídí od 1. listopadu Matthieu Turlure. Manažer původem z Francie má více než pětadvacetiletou zkušenost v odvětví automobilového průmyslu.

Jeho předchozím působištěm byl závod Continentalu v rumunské Timisoaře zaměřený na výrobu pneumatik pro osobní dopravu. V Brandýse Turlure plánuje především pokračovat v dynamickém a inovativním rozvoji závodu a úspěšné výrobě kokpitových technologií pro zajímavé finální dodavatele automobilového průmyslu.

Jsem opravdu nadšený, že se mohu připojit ke zdejšímu týmu a pokračovat v dynamickém rozvoji závodu, který umožňuje digitalizaci a inteligentní automatizaci. Nadále budu podporovat rozvoj talentů, protože se zde v Brandýse realizují zajímavé a velmi komplexní projekty. Chci také udržet široký a ucelený sortiment výrobků, jejich vysokou kvalitu a také provozní dokonalost při výrobě inovativních technologií pro kokpity, říká Matthieu Turlure o své vizi pro Continental v Brandýse nad Labem.

Zkušenosti z Francie a Rumunska

Jednapadesátiletý Turlure je absolventem prestižní obchodní školy École Supérieure de Commerce de Paris. Pro Continental dříve pracoval v závodech na výrobu pneumatik pro osobní dopravu. Nejprve v domovské Francii vedl pobočku v Sarreguemines v Lotrinsku s 1 650 zaměstnanci. Následně přešel do závodu v rumunské Timisoaře, který zaměstnává 2 700 lidí a ročně vyprodukuje přes 16 milionů kusů pneumatik. V brandýském závodě bude zodpovědný za více než 3 000 zaměstnanců a výrobu v objemu přibližně 20 milionů kusů.

Matthieu Turlure je spolehlivý manažer se širokými zkušenostmi z prostředí automobilového průmyslu, který má naši plnou důvěru. Dokáže kombinovat výrobní excelenci a zároveň zavádět inovativní technologie budoucnosti. Těší nás, že své know-how nyní přináší do brandýského závodu, který má jasnou vizi v rámci našich tří hlavních evropských Megaplants naší Business Area User Experience, říká k Turlurově nástupu do funkce Cosmin Parvu, Head of European Megaplants společnosti Continental AG.

Za vývoj a design sofistikovaných displejových řešení pro automobily už Continental v minulosti získal několik ocenění. Brandýský závod patří mezi největší závody Continentalu na výrobu elektroniky na světě a současně byl nominován jako modelový závod pro digitalizaci v rámci dané Business Area koncernu.

Zdroj: Havas

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *