Spread the love

Provoz nového autobazaru zahájila ve Zlíně Auto ESA. Zájemci si na nově otevřené pobočce mohou vybírat z 250 osobních a užitkových vozů.

Počet nabízených aut firma plánuje postupně zvýšit až na 300, s čímž koresponduje i celková prodejní plocha 6,5tisíc metrů čtverečních, která je doplněna o showroom pro dalších 20 prémiových vozidel.

Na nově otevřené pobočce bude zajištěna obsluha 16 zaměstnanci, kteří prošli několika měsíčním zaškolením na centrální pobočce Auto ESA v pražských Štěrboholech.

„Zvýšený zájem o ojeté vozy a služby spojených s nákupem či prodejem vozidel nám jen potvrzuje, že rozšiřování prodejní sítě je správnou cestou a zákazníci ve Zlínském kraji a okolí budou mít k této nabídce zase o trochu blíže,“ řekl Filip Kučera, ředitel marketingu Auto ESA. Nově otevřena pobočka bude poskytovat všechny standardní služby Auto ESA, od výkupu a prodeje až po financování a pojištění vozů. „Zároveň jsme zákazníkům schopni přivézt do Zlína auto i z jiné pobočky, pokud o to projeví zájem. Mohou si tak vybrat vůz z celé naší nabídky“ doplňuje Kučera.

Jak Kučera dále uvedl, do konce letošního prázdnin budou moci zákazníci autobazaru ve Zlíně nakupovat za zvýhodněné, zaváděcí ceny, tedy s výraznou finanční úsporou. Zlínská pobočka je již 15. provozovnou společnosti Auto ESA v České republice. „Věříme, že do konce letošního roku prodáme na nové pobočce zhruba 800 až 900 vozidel,“ doplnil Kučera.

 

Nová pobočka Auto ESA sídlí na ulici U Tescomy v městské části Příluky ve směru do Logistického centra Tescoma a sousedí s prodejnou Stavebniny DEK.

Zdroj: ESA

Related Post