Spread the love

CUPRA prodloužila spolupráci s brankářem fotbalového týmu FC Barcelona Marcem ter Stegenem, který je od začátku členem Kmene CUPRA. Gólman má letos pomoci  uvést na trh 4 nové elektrifikované modely.

Německý fotbalista bude jako globální ambasador značky CUPRA reprezentovat její hodnoty a zvyšovat povědomí o ní na celém světě i v nadcházejících třech letech. Slavný hráč se stal členem Kmene CUPRA v roce 2020, několik měsíců poté, co sportovní klub FC Barcelona oznámil, že značka CUPRA bude jeho oficiálním automobilovým partnerem pro mobilitu.

„Jsem hrdý, že mohu být i nadále globálním ambasadorem značky CUPRA. Od roku 2020 společně vytváříme výjimečné okamžiky a mám velkou radost, že jsem mohl řídit všechny její dosud představené modely. Se značkou CUPRA mě pojí také hluboký vztah a silná vášeň pro naše jedinečné velkoměsto, Barcelonu,“ řekl Marc ter Stegen. „Rok 2024, v němž začínáme psát novou kapitolu naší spolupráce, bude výjimečný i tím, že CUPRA spouští svou dosud nejintenzivnější elektrifikovanou produktovou ofenzivu. I nadále budeme společně inspirovat svět z Barcelony.“

Marc ter Stegen ztělesňuje vyzývavého ducha značky CUPRA a díky své charismatické osobnosti a přirozenému talentu se stal zástupcem kapitána týmu FC Barcelona. S bohatými zkušenostmi je na hřišti opravdovým lídrem svého týmu a pevným odhodláním dokonale reprezentuje hodnoty značky CUPRA i její ambice posouvat hranice a za všech okolností usilovat o vítězství.

Vazby ambasadora značky CUPRA k Barceloně přesahují hranice klubu. Marc ter Stegen se pravidelně účastní kulturních, společenských a sportovních akcí, a reprezentuje tak mezinárodního ducha a rozmanitost této metropole.

Základní kámen Kmene CUPRA

Marc ter Stegen je díky své fotbalové kariéře a stylu hry jedním z nejlepších brankářů v historii klubu FC Barcelona. Profesionální hráč, který oslavuje svou 10. sezonu v tomto klubu, získal s týmem FC Barcelona ne méně než 16 titulů včetně jednoho celkového vítězství v Lize mistrů UEFA (2015), pěti prvenství ve španělské lize a pěti triumfů v poháru Copa del Rey. Ter Stegen má na svém kontě také 38 startů za německý národní tým, s nímž získal Konfederační pohár FIFA 2017.

„Kmen CUPRA je skupinou osobností, které stejně jako naše značka zpochybňují status quo a nebojí se podstupovat nezbytná rizika na cestě za vítězstvím,“ řekl Ignacio Prieto, brand manažer značky CUPRA. „Marc ter Stegen byl jedním z prvních členů Kmene. Máme proto velkou radost, že s ním můžeme i nadále spolupracovat a společně inspirovat svět z Barcelony.“

Prodloužení partnerství s Marcem ter Stegenem upevňuje budoucnost Kmene CUPRA, týmu ambasadorů, kteří jsou hnací sílou změn ve svých příslušných oborech. Značka CUPRA v něm nedávno přivítala filmového režiséra J.A. Bayonu nominovaného na Oscary a vítěze historicky prvního závodu Formule E Lucase di Grassiho. Dalšími členy Kmene CUPRA jsou pouliční umělec TVBoy, zlatí olympijští medailisté Adam Peaty a Saul Craviotto a fotbalistka Alexia Putellasová, dvojnásobná držitelka ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

Related Post