Spread the love

Český Peugeot si připsal další  titul v oblasti fleetových ocenění. Vybojoval ho model 308 SW, který o svých kvalitách přesvědčil odbornou porotu složenou z flotilových manažerů a majitelů firem. Ocenění převzal ředitel B2B pro značky Stellantis, Lukáš Hošek.

Udílení cen se odehrálo 25. dubna v pražské Vinoři v rámci akce Business Academy. Trofej pro model 308 SW, kterou zde Lukáš Hošek převzal, přitom nebyla jediným oceněním. Uznání si vysloužil i B2B tým skupiny Stellantis za mimořádný úspěch v oblasti fleetových zakázek.

Z udělování fleetových cen vozy značky Peugeot většinou neodjíždějí s prázdnou. Za své přednosti z hlediska jízdních vlastností, užitné hodnoty, úspornosti i celkových nákladů na provoz je pravidelně oceňuje jak odborná porota, tak i veřejnost. Nejinak tomu bylo i 25. dubna 2024 při vyhlašování 10. ročníku ankety Fleet Derby.

Nejprestižnějším titulem Flotilový automobil roku 2024 byl tentokrát oceněn model Peugeot 308 SW. Byl zvolen odbornou porotou složenou z flotilových manažerů a majitelů firem. V přidružené anketě, kde o vítězích jednotlivých kategorií rozhoduje veřejnost prostřednictvím internetové ankety, přidal Peugeot 308 SW ještě 2. místo mezi referentskými vozy.

Model Peugeot 308 se prosazuje jako silný hráč už od svého uvedení na trh. Stal se například absolutním vítězem ankety Women’s World Car of the Year 2022, finalistou Car of the Year 2022 či nositelem titulu Red Dot Award. V České republice poprvé bodoval v anketě Fleet Derby v roce 2023, kdy se svou plug-in hybridní verzí obsadil 2. místo v kategorii Ekologické vozy. Letos se tak vrátil, aby vybojoval nejvyšší trofej.

Na slavnostním vyhlášení vítězů byly kromě vozů oceněni i flotiloví manažeři, kteří se zasloužili o úspěšné firemní prodeje. I v této kategorii ředitel B2B pro značky Stellantis, Lukáš Hošek, přebral ceny, a to za několik úspěchů ve velkých fleetových zakázkách, především v rámci lehkých užitkových vozů.

Zdroj: Peugeot, Radka Matthey

 

Related Post